Hakkımızda

Dinamik ve girişimci yapısıyla beğeneceğinizi umduğumuz bigappleturkey.com’dan hepinize merhaba

Big Apple Company olarak faaliyet alanımız Yurt Dışı Eğitim sektörü. Değişim ve ilerleme bizler için kaçınılmaz. Kurulduğumuz ilk günden bu yana sizlerin beklentilerini mercek altına alarak pek çok girişimciliğe imza attık ve sektörün yeni ama girişimci sıfatıyla trendlerin takipçisi olduk. Bu çerçevede Yurt Dışı Kariyer Planlaması, Big Apple danışmanlarının uzun süredir etkin çalışmalar yaptığı bir alan ve her geçen gün bir yeniliğe sahne oluyor. Biz de bu yeniliklerin sektörümüzdeki uygulayıcılarından biri olarak bigappleturkey.com’a dinamik bir yüz hazırladık ve “herkes için eğitim” felsefemiz doğrultusunda çağdaş bir bakış açısı kazandırdık.

Bigappleturkey.com, Yurt Dışında Kariyer Planlaması için gerçekçi araştırma yapabileceğiniz bir site olmasının yanı sıra, sektördeki son gelişmeler ve en yeni programlarla ilgili sağladığı içerikle bir bilgi platformu ve başvuru kaynağı olma özelliğine de sahip. Bigappleturkey.com ferah ve kullanım rahatlığını göz önünde tutan tasarımı, kolay ve anlaşılır yapısı, sosyal medya araçları ile entegrasyon, kurumsal bilgiler, yurt dışında okul arama, özel kampanyalar ve daha pek çok yenilik yer alıyor.

Big Apple Company olarak sürekli bir değişim içinde olduğumuzdan söz ettik. Diğer yandan insanların kültürel ve sosyal yaşamına katkıda bulunmak ve Kariyer Planlaması konusunda daha bilinçli nesiller yetiştirmek amacıyla sosyal sorumluluk projelerini destekliyoruz. Gelecek nesillere aktarabileceğimiz birer kitap onların kariyerinde büyük değişim sağlayacaktır. Gelecek nesillere bir kitap aktarmak isteyen tüm müşterilerimizin yapması gereken tek şey 0312 428 55 00 numaralı telefonu aramak veya kendilerine en yakın Big Apple Company Ofisini ziyaret ederek kitap bağışlamaktır.

Bu yola çıkarken tek amacımız, felsefemizde olduğu gibi Yurt Dışı Eğitimi herkes için kolay ulaşılabilir hale getirmekti. Bugün Türkiye’nin başkentinde bulunan ofisimizle müşterilerimize hizmet veriyor, her geçen gün verdiğimiz bayiliklerle yaygınlığımızı artırıyoruz. Hedefimiz, Türkiye’nin en yaygın ve en çok tercih edilen Yurt Dışı Kariyer Planlama firması olarak Türkiye’nin her ilinde ofis ve bayilerimizle var olmak. Bu noktada, internet sitemizin önemi daha da artıyor. 7 gün 24 saat hizmete açık olan bigappleturkey.com sayesinde en doğru bilgiye Big Apple Company çalışanlarının ülkeler hakkındaki yazılarına ve en yeni kampanyalara ulaşmanın yanı sıra Yurt Dışı Eğitim Dünyasını da yakından takip etme olanağınız bulunuyor. Kısacası, Big Apple Company’nin sunduğu programlar ve Yurt Dışı Eğitim ile ilgili güncel bilgiler sadece bir ‘tık’ uzağınızda.

Sizler de Big Apple Company’nin bir ferdi olarak siteminizin dinamik yüzü ve içeriği ile ilgili görüşlerinizi sosyal medya hesaplarımız ve web sitemizde bulunan "Bize Ulaşın" formu üzerinden her zaman bizimle paylaşabilirsiniz.

İlginiz için şimdiden hepinize teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Big Apple Company Ailesi.