Kanada'da Diploma ve Maaşlı Staj

Kanada’da hem okuma hem de çalışma fırsatı yakalayabilirsiniz! Seyahat ve Turizm, Girişimcilik, İşletme Yönetimi, Yönetici Asistanlığı, Bilgisayarlı Muhasebe, Kabin Memurluğu, Microsoft.NET, Teknoloji Uzmanlığı, Programcı/Analist, Microsoft Sertifikalı Sistem Mühendisliği, Network Uzmanlığı gibi alanlarda okuyabilirsiniz.

Eğitimin hemen ardından alanınıza uygun olarak yapacağınız paralı ve parasız staj ile Kanada’da sadece iş tecrübesi edinmiş olmazsınız. Aynı zamanda Kanada’da yaşama şansı yakalayabilir ya da Türkiye’ye döndüğünüzde öz geçmişinize eklediğiniz bu tecrübeniz ile iş hayatına sağlam bir giriş yapabilirsiniz. 

College Eğitimi Nedir?

College eğitimi iki amaçla verilir. Birincisi Türkiye’deki meslek yüksekokulları gibi direkt meslek edindirme amacıyla ikincisi ise üniversite geçişi öncesi, seçmek istediği bölüme hazırlık olması içindir. Başka bir deyişle, öğrencinin üniversitede seçmek istediği bölümün meslekî ön hazırlığı bu College eğitiminde verilir. 

Big Apple Company bünyesinde sunulan College eğitimleri birinci kategoriyi oluşturmaktadır. Seçeceğiniz bölüme göre 4 haftadan başlayıp, 41 haftaya kadar değişen eğitim süreleri ile eşdeğer oranda ücretli staj hakkı elde edersiniz. Bu süreç boyunca çalışma izniniz mevcuttur. Çalışma izni, eğitim aldığınız sürede haftalık 20 saat, staj süresinde ise haftalık 40 saattir. Big Apple Company tarafından önerilen minimum eğitim süresi 20-25 hafta arasıdır. 

Kanada'da Diploma ve Co-Op Hizmeti Sunan Okullarımız;

TORONTO Tanıtım Videosu

 

 

VANCOUVER Tanıtım Videosu

 

 

MONTREAL Tanıtım Videosu