Greystone College Toronto, Vancouver, Montreal

2002 yılında kurulmuş olan Greystone College, çok kültürlü ve teşvik edici bir ortamda, birinci sınıf kalitede sertifika ve diploma programları sunan özel bir meslek okuludur. Toronto, Vancouver ve Montreal kampüsleri ile Kanada’da 3 farklı lokasyonda eğitim vermektedir

Greystone College yerel akredite kuruluşlarının yanı sıra üst düzey akredite kuruluşları tarafından da tanınmaktadır. Bu kuruluşlar, programların kabul edilmiş ve tanınmış endüstri standartlarını karşıladığını ve yüksek eğitim kalitesi ile öğrenci desteği sunduğunu garanti altına almaktadır.

Greystone College’ de eğitim gören öğrenciler, hem destekleyici, zorlayıcı ve dinamik bir öğrenme deneyiminin tadını çıkarmakta hem de değişen küresel pazarda başarılı olmalarını sağlayacak kariyer becerilerini elde etmektedirler.

İş, Turizm ve Otelcilik, Tercümanlık ve Çeviri ve TESOL alanlarında sertifika ve diploma programları sunmaktadır.

Greystone College Business Programları ile;

  • Sektörde sizi daha başarılı kılacak iş dünyasına dair becerileri elde edebileceksiniz.
  • İş İletişimi, Finansal Yönetim, İnsan Kaynakları gibi alanlarla ilgili daha fazlasını öğrenerek kendi işletmelerinizi başarıyla yönetebileceksiniz.
  • Kariyerinizi ilerleterek, gelecekteki iş olanakları için kendinize bir temel oluşturabileceksiniz.
  • Uluslararası bir alanda ingilizce öğrenerek, kariyerinizi küresel iş dünyasında destekleyecek network ve iş becerilerini edinebileceksiniz.

Kabul Şartları

  • Lise veya Lisans diploması
  • IELTS, TOEFL ya da PTE skoru (Programlara göre istenen skor değişmektedir; ayrıntılı bilgiyi danışmanınızdan alabilirsiniz.)

*CAD: Kanada Doları

Programlar Kanada Doları üzerinden ücretlendirilmektedir.

Okulun tanıtım videosu için image-2.png