Neden Big Apple?

Big Apple Yurtdışı Eğitim özellikle Work and Travel programıyla ilgili öğrenci merkezli olarak, öğrencilerini programa kayıt oldukları andan itibaren döndükleri güne kadar ve hatta sonrasında bile yanlız bırakmayan bir felsefe benimsemiştir. Big Apple Ankara'da Work and Travel ve Yurt Dışı Eğitim denildiğinde sektörün önde gelen firmaları arasında yer almaktadır.

Bu programda en önemli konu, işinizin doğru ve güvenilir biçimde ayarlanmış olması ve sizleri orda kötü sürprizlerin beklememesidir. Big Apple Amerika’daki en güvenilir sponsor firmalarla iş yerleştirmeleri konusunda titizlikle çalışmaktadır. Çünkü bizim sizler için neyin önemli olduğunu çok iyi biliyoruz.

Öğrencilerimiz Amerika'daki sponsorumuzun 24 saat geçerli olan destek hattına acil durumlarda ulaşabildikler.  Big Apple Backup Destek Hattına ise tüm soru ve sorunlarda ulaşabilirler.

Big Apple Work and Travel öğrencilerine Amerika seyahatleri öncesinde Amerikada kullanabilecekleri ABD Telefon SIM Kartı hediye etmektedir.ve bu hattın numarası daha sizler Amerika’ya gitmeden bellidir. Dolayısıyla öğrencilerimiz Amerika’ya indikleri andan itibaren ailelerini veya Big Apple veya işverenlerini rahatlıkla arayabilirler.Ve herkes tarafından rahatlıkla aranabilirler.

Big Apple, Amerika yolculuğu öncesi düzenlenen SWT Oryantasyonları ile öğrencilerine Amerika’ya gitmeden o atmosferi yaşatır ve öğrencinin kültür şokunu en kısa sürede atlatmasına yardımcı olur.

Big Apple Company Amerika yolculuğu öncesi, Vize mülakatları öncesinde ve iş yerleştirme mülakatı öncesinde öğrencilere tamamen ücretsiz olarak Speaking Club dersi vermektedir.

Danışmanlığını yaptığımız tüm programlarımızda olduğu gibi Work and Travel programı için de dürüstlük ilkemizden asla vazgeçmedik. Work and Travel programında sadece öğrencilerin duymak istediklerini söylemek yerine bu programın gerçekten ne olduğunu her zaman büyük bir hassasiyetle anlatmaya çalıştık. Öğrencilerimizi sadece programa kayıt olmaları aşamasında değil, özellikle kayıt aşamasından sonra, vize aşamasında, Amerika öncesi oryantasyonlarda, Amerika seyahatleri esnasında ve Türkiye'ye dönüşlerinde asla yalnız bırakmadık.

Bu maddeleri özetlemek gerekirse :

 • Big Apple’dan Work and Travel programı hakkında en detaylı ve gerçek bilgileri alırsınız.
 • Big Apple’ın anlaşmalı olduğu en güvenilir sponsor firmalar sayesinde güvenli işlere yerleşirsiniz.
 • Seçtiğiniz ve gitmeyi düşündüğünüz işverenle ilgili daha fazla bilginiz ve fikriniz olması açısından o işverenlerde daha önceki yıllarda çalışmış Big Apple Work and Travel katılımcılarımızla iletişime geçebilirsiniz.
 • Big Apple Company tüm işlerinde sizlere konaklama sunmaktadır.
 • Big Apple Company size tam kapsamlı bir Seyahat Sağlık Sigortası sağlamaktadır.
 • Big Apple Company öğrencilerinin iş yerleşimleri için Job Fair organizasyonu düzenlemektedir.
 • Big Apple’dan eksiksiz vize danışmanlığı alırsınız.
 • Daha önce Big Apple Company bünyesinde bulunan her hangi bir programa katıldıysanız bir sonraki sene tüm programlarda indirim alırsınız.
 • Big Apple’ın anlaşmalı olduğu hava yolu şirketleri aracılığı ile piyasa fiyatlarının çok altında uçarsınız.
 • Amerika'ya indiğiniz anda kullanabileceğiniz SIM kartı ve Calling Card hediyelerimizi almaya hak kazanırsınız.
 • Big Apple Work and Travel 7/24 Backup Destek Hattı dilediğiniz zaman yanınızdadır.
 • Big Apple farkını hissetmek için, farklı olduğunuzu hissetmeniz yeterli.

Son söz, Bizim için eğitim büyük bir elma, bu elmadan bir dilim de siz almaz mıydınız?