%40'a varan İndirimlerle Malta'da Eğlenerek İngilizce Öğrenmek İster misiniz?

Malta'da %40'a varan indirimlerle İngilizce öğrenme fırsatı sizleri bekliyor. Hem artık Malta'da çalışma izni de öğrencilere sunuluyor. BELS Malta kampüsünde sunulan bu indirimlerden yararlanmak için sizler de acele edin.

BELS, 1997 kurulmuş olan ve bir aile tarafından işletilen, tümüyle akredite olmuş, butik İngilizce Dil Okulları grubudur.

Temel değerleri şunlardır:

  • En yüksek kalitede eğitim sunmak
  • Öğrenci merkezli dersler düzenlemek
  • İhtiyaca özel geliştirilmiş kurslar sunmak
  • Sınıflarda uluslararası bir öğrenci karışımı sağlamak
  • Müşterilere paralarının karşılığını en iyi şekilde vermek

Okullar

BELS grubunda yetişkinlere yönelik, yıl boyu açık olan iki okul vardır: Biri Gozo, Kerċem’de, diğer ise Malta, St. Paul’s Koyu’nda. Ayrıca Malta, Mellieħa’da genç öğrencilere yönelik üçüncü bir okul, belirli mevsimlerde açıktır.

Deneyimli Öğretmenler

BELS okullarında yüksek motivasyona sahip öğretmenlerden oluşan bir ekip vardır; TEFL alanında uluslararası çapta tanınan kalifikasyonlara sahip bu öğretmenler tek tek seçilmiştir. Tüm öğretmenlerin, yabancı dil olarak İngilizce öğretme alanında birkaç yıl tecrübesi vardır.

İleri Kalitede Kurslar

Her kurs, öğrencilerin bireysel dil hedeflerine ulaşmasını sağlamak için özel olarak tasarlanmıştır. Grupların küçüklüğü sayesinde, sınıf içerisindeki ortamın rahat, ilgi çekici ve keyifli olması amaçlanmıştır.

Güncel Materyaller

Müşterilere mümkün olan en iyi akademik ürünü sunmadaki kararlılığı kapsamında tüm seviyeler ve kurslar için bir kurs kitabı ve ilave malzemeler kullanılır.

Eğitim Tesisleri

Okulların eğitim olanakları arasında etkileşimli beyaz tahtalar, işitsel/görsel ekipman ve kütüphaneler mevcuttur.

BELS Gozo

Kerċem adındaki kırsal bölgede bulunan BELS Gozo, öğrencilerin dostça bir atmosfer ve hoş bir ortamın keyfini çıkarırken İngilizce öğrenmeleri ve çalışmaları için mükemmel bir ortam sağlar.

BELS Gozo içerisinde 9 adet aydınlık ve havalandırmalı sınıf odası, güneşli bir teras, bahçe, atıştırma/içecek/kahve makineleri, kütüphane ve ücretsiz Wi-Fi yer almaktadır. Eğitim merkezi engelli kişiler için erişilebilirdir.

  Neden GOZO?   Neden BELS GOZO?
1. Gozo keyif demektir; Malta’nın huzurlu kardeş adasını ziyaret ettiğinizde tam da bunu yaşamalısınız. 1. Bir aile tarafından işletilmesi.
2. Özgün karakteri bozulmamış bir ada, yeşil manzaralar ve huzurlu ortam sayesinde yoğun yaşam tarzınıza mükemmel bir mola verebilirsiniz. 2. Bilerek küçük tutulmuş olması.
3. Sıcakkanlı ve konuksever insanlar... Gozo’lular, farklı kültürlerden insanlarla tanışmayı çok severler. 3. Tüm yıl açık olması ve özellikle yetişkin öğrenciler tarafından tercih edilmesi.
4. Mavi denizler, kırmızı kumlu sahiller ve bilinmeyen yollarda harika yolculuklar, bu adada dinlencenin başlıca özellikleri arasındadır! 4. Daha iyi bir öğretmen/öğrenci ilişkisi sağlanması için küçük uluslararası gruplarda kaliteli İngilizce kursları verilmesi.
5. Hem başlangıç seviyesindekiler hem de tecrübeliler için muhteşem dalma olanakları! 5. Çevre dostu olması: Öğrencileri bisiklet kullanmaya teşvik ederler, kağıt kullanımını sınırlar ve etkileşimli beyaz tahtalar kullanırlar.

Ulaşım

  • Malta Uluslararası Havaalanı’ndan BELS Gozo’ya - 90 dakikalık BELS aktarımı.
  • BELS Gozo’dan Victoria’ya – 25 dakika.
  • BELS Gozo’dan otobüsle sahile – 30 ila 45 dakika.
  • BELS Gozo’dan otobüsle Ġgantija Tapınaklarına – 25 dakika.
  • BELS Gozo’dan otobüsle Imġarr’a (Malta ve Comino’ya vapurlar için) – 25 dakika.

Öğrenci Konutları

3 farklı konut sunuyorlar: Biri Kerċem’in kırsal bölgesinde dil merkezine 10 dakika yürüme mesafesinde. Diğeri başkent Victoria'da bulunan bir kent konutu. Üçüncüsü ise sadece yaz aylarında müsait olan bir deniz kenarı konutu.

BELS Kır Konutu

BELS kır konutu, okulla aynı köyde yani Kerċem’de sakin bir sokakta yer alan geniş bir konaktır. Altı özel yatak odasının hepsi geniş, aydınlık, havadar olup eksiksiz döşenmiştir.

Daha fazla konfor sağlamak amacıyla yazın bütün yatak odalarında vantilator, kışın da ısıtıcı bulunduruluyor. Yatak takımları ve havlular temin ediliyor ve haftada bir kez değiştiriliyor. Paylaşımlı imkanlar arasında bir oturma/yemek alanı, iyi donanımlı bir mutfak, bir banyo ve bir de duş odası yer alıyor. Oturma/mutfak alanında bir TV ve bir de telefon bulunuyor. Dış mekan tesisleri arasında ise bahçede güneşlenme terası yer alıyor.

BELS Kent Konutu

BELS kent konutu, Gozo’nun başkenti Victoria’da bulunan geniş bir tipik şehir evidir. BELS okulundan yaklaşık 15 dakika uzaklıkta bulunan Victoria, Gozo’yu yürüyerek veya bisikletle keşfetmek ve hafta içi erken sabah pazarlarının tadını çıkarmak isteyen öğrenciler için ideal bir konumda yer alıyor

BELS Deniz Kenarı Konutu

BELS deniz kenarı konutu Temmuz, Ağustos ve Eylül ayları boyunca kullanıma açık oluyor ve denize yakın bir yerde yaşamayı arzu eden öğrenciler için mükemmel bir konumda yer alıyor. Bir ebeveynin de BELS Gozo'ya katılacak olması durumunda, aile rezervasyonu yaptırmak için ideal bir yer. BELS okulu, deniz kenarı konutuna yaklaşık 40 dakika yürüme mesafesinde, yani on dakikalık bir araba yolculuğu uzaklığında kalıyor. Okula bisikletle erişmek de mümkündür.

Evde Konaklama

Bir ev sahibi aile ile yaşamak, öğrencilere sınıf dışında güvenli bir aile ortamında İngilizce pratiği yapma fırsatı sunar. Çok yoğun pratik yapmanın ve İngilizce öğrenmek için sınıf dışındaki fırsatlardan yararlanmanın yanı sıra öğrenciler, bir Malta evindeki hayatı deneyimleyecek ve Malta kültürü, yemekleri ve gelenekleri hakkında bilgi edineceklerdir. Sıcakkanlı ve misafirperver ev sahibi ailelerimiz BELS personeli tarafından özenle seçilmekte ve açık fikirli, yardımsever ve cana yakın aileler olmaları garanti edilmektedir.

Öğrencilere hane halkının bir üyesi gibi davranılır ve onlardan evdeki yaşama ve adetlere uyum göstermeleri beklenir. İlk gününüzde aile size anahtarlar, yemekler, vs. gibi evle ilgili konuları tanıtacak ve çevre hakkında bilgi verecektir. Yatak takımları ve havlular aile tarafından temin edilir ve haftalık olarak temizlenir. Öğrenciler rezervasyon teyidi ile birlikte ev sahibi ailelerine ait bir Ev Sahibi Aile Profili de alacaklardır.

Paylaşımlı Daireler

Bu konaklama imkanı, sakin bir köy sokağında bulunan ve konukların kendi ihtiyaçlarını karşılayabileceği 4 adet daireden oluşan bir bloktur. Bütün üniteler iki yatak odalıdır ve geniş teraslardan harika köy manzarasını seyretmek mümkündür. Her ünitede yatak odaları, oturma/yemek odası, tam teçhizatlı bir mutfak ve bir banyo/duş odası bulunmaktadır. Diğer imkanlar yaz aylarında bir vantilatör ve kış aylarında bir gazlı ısıtıcıyı içermektedir. Yatak takımları ve havlular haftada bir kez değiştirilmektedir. Üniteler hem paylaşımlı hem de tek başına kullanmak için uygun olup tüm yıl boyunca kullanıma açıktır.

Oteller

Ayrıca, talep edilmesi halinde, BELS her bütçeye uygun otel seçeneklerinden birinde rezervasyon yapabilir.