Worksop College Yaz Kampı

Gelecek tatilinizi Robin Hood’un yaşadığı yer; Nottinghamshire yakınlarında, Ünlü Sherwood Ormanı sınırında bulunan küçük bir kasaba olan Worksop’ta İngilizce öğrenerek geçirmek istiyorsanız Worksop College sizin için en ideal yaz kampı merkezimiz olacaktır.

Worksop bölgenin en tanınmış geleneksel okullardan biridir ve yaz süresince bölgenin en büyük dil ve aktivite okulu olarak birçok uluslararası öğrenciye ev sahipliği yapmaktadır. Ayrıca sporseverler içinse tam bir cennettir. Öğrenciler yaz süresince birinci sınıf spor tesislerinden faydalanabilir ve Futbol Akademisine katılabilirler. Buna ek olarak Futbol ve Rugby takımlarının bir üyesi olabilirler.

Worksop birçok yabancı ülkeden öğrencilerin bulunduğu en büyük Xplore kampıdır ve öğrencilerin farklı aksanlara alışmasını sağlamak için sınıflar mümkün olduğunca farklı uluslardan oluşturulmaktadır.

Robin Hood’un yaşadığı orman olan Sherwood’u keşfetmenin en iyi yolu dağ bisikletiyle gezintiye çıkmak veya oriyantrik aktivitelerimize katılmanızdır. Worksop’ta aynı anda 300 öğrenciye yetebilecek büyüklükte ve kapasitede olan spor merkezinde herkese uygun bir etkinlik bulunmktadır. Okulda bulunan Futbol Akademisi* ile günde 3 saat UEFA lisanslı antrenörlerden futbol eğitimi alabilirsiniz. Aynı zamanda Futbol akademisi kız öğrencilerin de katılımına açıktır.

Bu seçkin kursta öğrenciler Manchester United futbol takımının stadyumu olan Old Trafford’un yanı sıra Londra, Manchester, York, Sheffield, Liverpool Themepark Alton Towers’ı ziyaret edebilirler.

Kamp süresince öğrencilere günde 3 öğün yemek verilmektedir. İsteğe bağlı olarak vejetaryen menü glütensiz, laktozsuz menüler sunulabilmektedir.

Kurs bitiminde öğrencilere Uluslararası tanınırlığı olan  ‘Anglia Examinations’ sertifikası verilmektedir.

Yaş Aralığı: 12-16 Yaş arası öğrenci grupları için uygundur.

Verilen Kurs Seviyeleri:

- Pre-Intermediate
- Intermediate
- Advanced
- Proficiency
- Masters

Kamp Süresince Düzenlenen Geziler:

- London
- Manchester
- York
- Sheffield
- Liverpool
- Themepark Alton Towers

Fiyata Dahil Olarak Sunulan Hizmetler:

- 2-6 kişilik odalarda konaklama

- 3 öğün yemek (vejetaryen menü isteğe göre glütensiz, laktozsuz menüler)

- İngilizce kursu (Haftada 20 Ders)

- Ders materyalleri

- İlerleme raporu

- Uluslararası tanınırlığı olan ‘Anglia Examinations’ Sertifikası

- Tüm aktiviteler, geziler,transferler ve giriş ücretleri

- 24 saat gözetim

- Havalimanı transferleri

- Seyahat sigortası

- İngiltere haritası

- Sim Kart

- 7/24 Destek Hattı - Big Apple Backup 

Fiyata Dahil Olmayanlar:

- Gidiş dönüş uçak bileti

- Vize Ücreti

- Cep Harçlığı