New York Film Academy

Dünyanın en seçkin sanat okullarından biri olan New York Film Academy kısa adı ile NYFA sizleri Amerika'da sanat eğitimi almaya davet ediyor.

NEW YORK FILM ACADEMY

 

Film yapımı sayılarla öğrenilmez.  Film yapımı sürecinin tamamen içinde olmak, ‘‘ nasıl ’’ları öğreten ‘‘ niçin ’’leri bilmek gerekir. New York Film Academy’de ilk günden başlayarak uygulamalı eğitimlerle, deneme ve yanılmalarla, geribildirimler ve düzeltmelerle, sorular ve cevaplarla öğrenirsiniz.

New York Film Academy’nin ve müfredatın yaratımında dünya çapından öğrenciler ve fakültelerle çalışıldı. En iyi üniversitelerin en iyi fikirleri ve parçaları  NYFA’ya uyarlandı ve öğrencilerin çeşitli ihtiyaçlarını karşılayan alternatif bir öğretim şekli yaratıldı.

NYFA’de film yapımı, sınıf çalışmaları ve uygulamalı workshoplarla beraber sürdürülür.  Öğrenciler okulun ilk gününden itibaren kamera arkasına geçerler, bir yönetmenin karşılaşabileceği sayısız görsel, dramatik, teknik zorlukları öğrenirler ve deneyim sahibi olurlar. Aynı zamanda ekipteki diğer üyelere ( fotoğraf, elektrik, asistan kameran gibi ) katkıda bulunurlar ve kapsamlı bir set deneyimi  yaşarlar.

NYFA’nın bir diğer avantajlı tarafı da öğrenci profili. Hali hazırda Amerika, Kanada, Fransa, İtalya, İngiltere, İsviçre, Portekiz, İspanya, Avustralya, Singapur, Meksika, Brezilya, Hindistan,İsrail, Japonya ve Çin’den gelen öğrencilerin oluşturduğu bir sınıf var.

Çeşitli kültürler, deneyimler ve devamlı ortak çalışmanın kombinasyonu ve paylaşılan film tutkusu NYFA’nin workshop ve programlarından kazanılan deneyimleri zenginleştiriyor.

Her film kursu sonunda, final filmleri okulun ekranında film ekibine, öğrencilerin aile ve arkadaşlarına gösterilir. Workshop’unu bitiren her öğrenci NYFA diplomasına sahip olur ve okulu yaptıkları tüm işlerin, portfolyalarına ekleyebilecekleri dijital kopyalarıyla bitirirler.

Üniversite
500 Internal Server Error

Internal Server Error

The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.

Hata loglandı.